אתגר מרובע לחיים עגולים

לפני שנה וחצי נולד לנו תינוק ששינה לנו את החיים מקצה לקצה. הוא השתלט בטבעיות על הלו"ז. גיליתי שכדי להיות אבא קשוב ונוכח – עליי להכניס כמה חלומות ויוזמות למגירה.

כדי להכריח את עצמי לא לקפוא על השמרים, החלטתי על באקט-ליסט שנתי! דלי אותו אמלא בארבעה חלומות שלא יקרו אחרת. מיומנויות שמפחידות אותי או שאני רוצה להשתפר בהן, ואלולא האתגר העצמי הזה – בחיים לא אמצא להם זמן.

אז מה היה ב-2021?

  • אתגרתי את עצמי לעשות לראשונה בחיי… סטנד אפ! סטנדאפיסטים הם מראה רהוטה, חכמה וקורעת מצחוק לחברה שלנו. אני מעריץ אותם. אז כתבתי חומרים והופעתי! תודה ענקית לסטנדאפיסיטים המוכשרים בן לבקו ואייל בריג שעזרו לי להתכונן.

היה מפחיד, ולא יודע כמה מצחיק הייתי אבל למי שרוצה לראות שידור חוזר של ההופעה – אני עורך אותה שוב בחמישי בערב בכנס העיתונות העצמאית.

  • הלאה. הצבתי לעצמי יעד של עמידת ידיים ללא קיר – לעשר שניות לפחות. עבדתי על זה פעם ביום בעודי מבועת מהנפילה הצפויה. זה נראה חסר סיכוי, אבל כעת אני יכול לבשר: הצלחתי!

  • אני מוזיקאי חובב, וחלמתי לנגן בפסנתר כמו שצריך את Comptine d'un Autre Été – נעימה מהסרט אמלי (תודה נעמי על ההשראה!). האמת? זה יעד שעדיין לא הגשמתי. אני בדרך, אבל נותרו לי עוד כמה עשרות חזרות עד שאגיע לרמה משביעת רצון.

  • נמשיך ליעד קצת אמורפי: להשתפר בספרדית ובצרפתית. אני שואף לשכלל את אוצר המילים שלי בשתי השפות הנהדרות האלו, ובזכות היעד הלכתי השנה עוד כמה צעדים. דיברתי עם כל מי שיכולתי. ראיתי סרטים רק עם כתוביות באחת מהשפות והקשבתי לפודקאסטים רלוונטיים. זה פחות מדיד, אבל מבחינתי – צ'ק!

  • תזונה: הפחתה משמעותית של הממתקים והסוכר המעובד שאני מכניס פנימה. לא החשבתי זאת בתחילה כיעד, אבל לאורך השנה זה לגמרי הפך למטרה, לצד הימנעות לחלוטין מקולה. ירדתי השנה כמעט 10 קילו ולא לגמתי ולו טיפת קולה – גם לא זירו!

*

זה הזמן לעצב את דלי 2022. מועמדים בינתיים: אוריגמי. להרים מיצב למידברן. תרגילי ג'אגלינג (אתגר ישים במיוחד כי אפשר לעשותו בזמן שמדברים בנייד). להקליט לראשונה בחיי שיר, ועוד כמה שאני מתפדח להזכיר. הפחד הגדול שלי הוא שאטבע בשגרה ולא אצליח לעשות אף אחד מהם. אבל כדי שמשהו יקרה – צריך לכל הפחות לסמן אותו כיעד. אחרת בטוח הוא לא יקרה.

אשמח לכל המלצה ולכל רעיון, וגם לשמוע מה יש בדלי שלכם!

 

עוד בשקיפות אישית:

תגובה אחת בנושא “אתגר מרובע לחיים עגולים

הוסיפו את שלכם

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

לגלות עוד מהאתר תומר אביטל

כדי להמשיך לקרוא ולקבל גישה לארכיון המלא יש להירשם עכשיו.

המשך לקרוא

%d